Pension NIKA - Rosice

Hledáte ubytování v okolí Brna ?

Pension NIKA ve městě Rosice vám nabízí kvalitní ubytování za velmi příznivou cenu. Náš pension Nika leží 15 km západně od Brna, pension má 14 pokojů s kapacitou 34 lůžek. Pension se nachází na okraji Rosic na ulici Brněnská 1339 po levé straně ve směru příjezdu od Brna.

Pension nabízí celkem 14 pokojů, které jsou převážně dvoulůžkové a třílůžkové.  Všechny pokoje jsou s vlastním sociálním zařízenímn a sprchovým koutem, televizí a internetem (Wi-Fi).

K dispozici je vybavený kuchyňský kout s jídelnou, pro možnost vlastního ohřevu jídla. K nákupu čerstvých potravin můžete využít obchody Penny Market/40 m pěšky/ s otevírací dobou Po-Ne 7-20 hod a také Lidl/50 m/ nebo Tesco /7-21 hod/.

Pro cestování autobusem je zastávka MHD vzdálená 50 m od pensionu. Vlakové nádraží v Rosicích je asi 15 min pěšky od pensionu Nika.

Poloha pensionu Nika je vhodná i pro milovníky rybolovu, je vzdálen cca 10 km od  Brněnské přehrady a přehrady Chvojnice, Dalešická přehrada 40 km. Pro zájemce nabízíme možnost zapůjčení rybářského vybavení v ceně pobytu.

 

 

Poznejte Brno a okolí plné zajímavých míst, pension Nika Vám poskytne levné a zároveň kvalitní ubytování v čistých a udržovaných pokojích.